Działka budowlana 1250 m², Mosina, Śremska

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Mosina • Śremska

176 000  • 1250 
141 zł za m2

 Dodaj do schowka  Usuń ze schowka  Kontakt

Szukasz lokaty kapitału, nieruchomości w świetnej lokalizacji ?

Mamy idealną propozycję dla Ciebie!

Oferujemy na sprzedaż doskonale położoną działkę budowlaną - w rozwojowym i doskonale skomunikowanym terenie - w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość jest oddalona jedynie 2 km od ścisłego centrum miasta. Odległość do najbliższego sklepu spożywczego to 2 min spacerem, do Dworca PKP w Mosinie - 2 km, do centrum handlowego Galeria Familijna - również 2 km.

Dodatkowe atuty działki to bliskość terenów zielonych - tylko 8 min spacerem do lasu oraz rekreacyjnych - wzdłuż działki przebiega ścieżka rowerowa prowadząca bezpośrednio do centrum miasta.

Działka jest ogrodzona i sąsiaduje z już wybudowanymi i zamieszkałymi domami jednorodzinnymi.

Mosina - to miasto w środkowej części województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, położone 22 km na południe od Poznania. Największe atrakcje turystyczne znajdujące się w Mosinie to średniowieczny rynek oraz bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Przez Mosinę przebiegają drogi wojewódzkie nr 430 i 431 oraz linia kolejowa nr 271 Wrocław Główny - Poznań Główny. Do Mosiny można także dojechać autobusem linii 651 (poznańska podmiejska linia autobusowa).
Mosina zapewnia pełną infrastrukturę: sklepy, markety budowlane, przychodnie, banki, notariusz, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i technikum, restauracje oraz siłownie i centrum fitness.

Prezentowana działka o powierzchni 1250 m2 ma kształt prostokąta, przez co idealnie nadaje się pod budowę dużego domu jednorodzinnego z ogrodem. Szerokość elewacji frontowej to 25 m, długość - 50 m.

Działka jest w pełni uzbrojona - dostępne media: gaz, woda, prąd, kanalizacja i sieć telekomunikacyjna. Posiada również dostęp do drogi asfaltowej.

Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nie została również wydana decyzja o warunkach zabudowy. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mosina teren na którym znajduje się nieruchomość przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne. Na terenie części nieruchomości zlokalizowanych przy ulicy Śremskiej prowadzona jest także działalność handlowa i usługowa m.in. sklep spożywczy, gabinet kosmetyczny, stacja kontroli pojazdów, wypożyczalnia samochodów oraz autokomis.

Na działce rozpoczęto budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z pełnym podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 170 m2.

Nieruchomość polecamy każdemu: kilkuosobowym rodzinom oraz osobom z własną inicjatywą, które chciałyby mieszkać i pracować w jednym miejscu.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację.

CENA: 176 000 złotych

Koszty współpracy z biurem OSA Nieruchomości pokrywa Sprzedający. Kupujący nie płaci prowizji.


Dane kontaktowe

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

Agnieszka Tomczak

tel: 665300896

 Wyślij wiadomość e-mail

  • powierzchnia: 1250 m2
  • powierzchnia działki: 1250 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 126/4398/OGS
  • data dodania: 11 Wrzesień 2017
  • data ostatniej aktualizacji: 7 Październik 2017

Dane kontaktowe

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

Agnieszka Tomczak

tel: 665300896

 Wyślij wiadomość e-mail