Działka budowlana 1910 m², Chojno-Błota Małe

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Chojno-Błota Małe

145 000  • 1910 
76 zł za m2

 Kontakt

Pragniesz cieszyć się urokami życia w zacisznej okolicy, w idyllicznym otoczeniu lasów i jezior Puszczy Noteckiej? A może marzysz o prowadzeniu agroturystyki w letniskowej miejscowości? Ta oferta nie zawiedzie Twoich oczekiwań!

Przedstawiam na sprzedaż działkę o pow. 1910 m², zlokalizowaną w Chojnie-Błota Małe, 13 km na zachód od Wronek. Malownicze położenie nieruchomości tuż pod lasem, w niedalekiej odległości od jeziora, bliskość przyrody i czyste powietrze, to gwarancja idealnej lokalizacji na Twój wymarzony dom.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - uchwała nr XXIII/207/2012 Rady Miasta Wronki z dnia 30 października 2012 roku, działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczalną funkcją usługową, w tym agroturystyka oraz funkcją letniskową i pensjonatową (MN2).

W odległości 3 km od działki, niespełna 13 minut jazdy rowerem przez las, znajduje się Jezioro Radziszewskie z plażą, strzeżonym kąpieliskiem, placem zabaw oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Fani turystyki rowerowej mogą wybrać spośród 3 szlaków rowerowych przebiegających przez Puszczę Notecką i Sierakowski Park Krajobrazowy, a dla amatorów wędkarstwa dostępne jest łowisko nad Jeziorem Chojno, oddalone ok. 4 km od działki.

Położone na skraju Puszczy Noteckiej, na prawym brzegu Warty Chojno, znane jest ze swych walorów wypoczynkowych. Znajdują się tu: sklep spożywczo-przemysłowy, szkoła, dom kultury, biblioteka, poczta, boisko sportowe z amfiteatrem oraz kościół. W oddalonych ok. 10 minut jazdy samochodem Wronkach dostępna jest pełna infrastruktura miejska.

Media: prąd - w drodze, wodociąg ok. 150 m od działki.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- LOKALIZACJA: malownicze położenie w Puszczy Noteckiej,
- przeznaczenie działki pod TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ I AGROTURYSTYKĘ,
- 13 km do Wronek, 75 km do Poznania,
- walory turystyczne i rekreacyjny charakter miejscowości: jeziora, szlaki rowerowe i trasy spacerowe, spływ kajakowy Wartą (Chojno - Sieraków - Międzychód), przeprawa promowa Chojno - Wartosław,
- bogactwo fauny z licznymi gatunkami chronionymi: tereny lęgowe orła bielika i żurawia, ostoja wilka.

Cena: 145.000 zł

Zacznij spełniać swoje marzenie już dziś - zadzwoń i umów się na prezentację!

KUPUJĄC Z BIUREM OSA NIERUCHOMOŚCI NIE PONOSISZ KOSZTÓW PROWIZJI!!!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 1910 m2
  • powierzchnia działki: 1910 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 326/4398/OGS


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 669 250 108