Działka budowlana 5783 m², Mosina

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Mosina

435 000  • 5783 
75 zł za m2

 Kontakt

********** ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PREZENTUJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ **********

Szukasz działki pod inwestycję w bliskiej okolicy Mosiny? A może myślisz o budowie własnego domu z dużym ogrodem w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego?

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży pięknie usytuowanych działek w miejscowości Dymaczewo Stare przy ul. Łąkowej - 6 min. do ścisłego centrum Mosiny.

Nieruchomość położna jest przy drodze asfaltowej, 1 min. od wjazdu na drogę wojewódzką nr 431 (Mosina-Stęszew) oraz 6 km od wjazdu na drogę ekspresową S5 (Poznań-Wrocław).

Od północy działki graniczą z Kanałem Samica, a od drogi wojewódzkiej oddziela je pas zieleni, który tłumi wszelkie odgłosy. Wzdłuż działek nowo wybudowane domy jednorodzinne.

Nieruchomość składa się z 2 działek:
1) działka nr 208/3 o pow. 1067 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 99 m2 oraz 2 pomieszczeniami gospodarczymi,
2) działka nr 208/4 o pow. 4716 m2 - niezabudowana.

Media: prąd, woda, szambo na działce zabudowanej.

Przylegające bezpośrednio do Wielkopolskiego Parku Narodowego Dymaczewo Stare jest coraz chętniej wybierane na miejsce zamieszkania. Dotychczas kojarzone głównie z rekreacją i wypoczynkiem, dzięki dogodnemu połączeniu z Poznaniem (droga ekspresowa S5) jest to korzystna alternatywa dla Mosiny. Dodatkowym atutem jest bliskość Jeziora Dymaczewskiego, plaży oraz przystani żeglarskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość z naturą.

Pobliska Mosina oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę: sklepy, przychodnie, banki, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, restauracje oraz centra fitness. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać na terenie gminy z sieci tras przeznaczonych do uprawiania nordic walking, biegania, a w zimie dla narciarstwa biegowego, poprowadzonych po najciekawszych kulturowo i krajobrazowo miejscach Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na uprawiających turystykę konną czekają liczne ośrodki jeździeckie, a na wędkarzy - łowiska.

ATRAKCYJNA CENA! 435 000 złotych - 75 zł/m2

Osobiście przekonaj się o walorach tych malowniczo położonych działek i już dziś umów się na prezentację!

Koszty współpracy z biurem OSA Nieruchomości ponosi strona Sprzedająca. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu bardzo atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

  • powierzchnia: 5783 m2
  • powierzchnia działki: 5783 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 283/4398/OGS
  • data ostatniej aktualizacji: 30 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 696 458 096