Działka budowlana 789 m², Mosina

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Mosina

219 000  • 789 
278 zł za m2

 Kontakt

OKAZJA! Na sprzedaż działka budowlana w Krośnie przy ulicy Piaskowej!Nieruchomość narożnikowa - dostęp od ulic: Piaskowej, Tylnej i Kamiennej. Naprzeciwko znajduje się Świetlica Wiejska w Kroście, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna jedno- lub dwulokalowa.


Działka nr 141/14 o pow. 789 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami (Uchwała Nr LIII/440/21 z dnia 6 października 2021 r.)
:
- na terenie jednej działki budowlanej może być zlokalizowany tylko jeden budynek mieszkalny lub jeden budynek mieszkalno-usługowy,
- dopuszcza się lokalizację usług w parterze budynku mieszkalnego,
- dopuszcza się lokalizację usług jako odrębny budynek o pow. nieprzekraczającej 80,0 m2,
- dopuszczalne obiekty towarzyszące - budynki gospodarczo-garażowe o łącznej pow. zabudowy nieprzekraczającej 60,0 m2,
 obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej,
- pow. zabudowy - maks. 35% pow. działki budowlanej,
- pow. biologicznie czynna - min. 35% pow. działki budowlanej,
-  wysokość zabudowy: a) budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego, usługowego - do 2 kondygnacji nadziemnych, jednak nie wyżej niż 9,0 m, b) budynku gospodarczo-garażowego - 1 kondygnacja, jednak nie wyżej niż 5,0 m,
- geometria dachów: a) budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego, usługowego: dachy dwuspadowe lub dachy wielospadowe o połaciach symetrycznych, o nachyleniu głównych połaci dachowych 20º - 45º lub dachy płaskie, b) budynku gospodarczo-garażowego: dachy dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu do 45°, dachy jednospadowe o nachyleniu do 20° lub dachy płaskie. 

Z uwagi na uchwalony MPZP nie ma potrzeby występowania do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy - po uzyskaniu pozwolenia na budowę można od razu przystąpić do budowy.


Dostępne media (w drodze): prąd, woda, kanalizacja i gaz.

Mosina - miasto położone 22 km na południe od Poznania. Przez Mosinę przebiegają drogi wojewódzkie nr 430 i 431 oraz linia kolejowa Wrocław Główny - Poznań Główny. Do Mosiny można także dojechać autobusem linii 651 (poznańska podmiejska linia autobusowa).
Mosina zapewnia pełną infrastrukturę: sklepy, markety budowlane, przychodnie, banki, notariusz, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum i technikum, restauracje oraz siłownie i centrum fitness.

Zapraszam na prezentację.

Cena nieruchomości: 219.000 zł

Wszelkie koszty współpracy z biurem OSA Nieruchomości ponosi Sprzedający.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu oraz w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem nieruchomości!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 789 m2
  • powierzchnia działki: 789 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 427/4398/OGS
  • data ostatniej aktualizacji: 1 Grudzień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 696 458 096