Działka budowlana 887 m², Mosina, Kanałowa

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Mosina • Kanałowa

399 150  • 887 
450 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki w centrum Mosiny? OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację wyjątkowej działki o pow. 887 m2 położonej w Mosinie przy ul. Kanałowej.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- jedna z najlepszych lokalizacji w Mosinie - ścisłe centrum Mosiny!!!
- 5 min. spacerem do rynku, szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej, banków, sklepów m.in.: NETTO, PEPCO, ROSSMANN, LIDL,
- 10 min. do dworca PKP,
- otoczenie - zabudowa jednorodzinna,
- płaskie ukształtowanie terenu.

Zgodnie z Uchwałą nr XXIX/197/12 Rady Miejskiej w Mosinie z dnia 28 czerwca 2012 roku w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów przy ul. Strzeleckiej i Łaziennej w Mosinie:
- teren nieruchomości (działka nr  3344/1)przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaczą - 39MN,  dodatkowo dopuszcza się garaż w bryle budynku mieszkalnego lub do budynku gospodarczego,
- powierzchnia zabudowy nie większa niż 40% powierzchni działki budowlanej,
- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych nie większą niż 10,5 m i nie większą niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe,
-dachy strome, dwu lub wielospadowe ze ścianami szczytowymi.

Z uwagi na uchwalony MPZP nie ma potrzeby występowania do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy - po uzyskaniu pozwolenia na budowę można od razu przystąpić do budowy domu.

Mosina - miasto w środkowej części województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, położone 22 km na południe od Poznania. Mosina zapewnia pełną infrastrukturę miejską oraz szereg atrakcji turystycznych, kulturalnych i sportowych.
Bezpośrednie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego, Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, Warty oraz licznych jezior czyni to miejsce wyjątkowym na mapie Wielkopolski.

MEDIA: gaz, prąd, woda i kanalizacja w drodze (około 30 m).

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

CENA: 399.150 zł

Koszty współpracy z biurem OSA Nieruchomości ponosi strona Sprzedająca.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu bardzo atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 887 m2
  • powierzchnia działki: 887 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 408/4398/OGS


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 669 250 108