Działka budowlana 780 m², Mielenko, Jabłoniowa

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Mielenko • Jabłoniowa

519 000  • 780 
665 zł za m2

 Kontakt

********** ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PREZENTUJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ **********

Kojący szum morskich fal, zjawiskowe zachody słońca, woń sosnowego lasu i beztroski wypoczynek na pustej plaży pośród białych wydm mogą stać się Twoją codziennością. Spełnij swoje marzenie o domu nad morzem, kupując tę wyjątkową nieruchomość położoną w odległości 10 min. spacerem od Wybrzeża Bałtyku!

Prezentowana na sprzedaż działka budowlana o pow. 780 m2 jest zlokalizowana przy ul. Jabłoniowej w Mielenku - małej nadmorskiej miejscowości położonej 3 km od Mielna i 15 km od Koszalina.

Atutem nieruchomości jest LOKALIZACJA - 550 M OD MORZA I PIASZCZYSTEJ PLAŻYI 250 M OD GRANICY KOSZALIŃSKIEGO PASA NADMORSKIEGO - obszaru chronionego krajobrazu z wydmami i terenem leśnym.

Droga do morza wiedzie przez pachnący sosnowy las. Dostępne są dwie ścieżki - mniej uczęszczana w odległości 550 m w linii prostej od działki oraz z wyznaczonym przejściem w odległości 700 m od nieruchomości. Wspaniała szeroka plaża z drobnym białym piaskiem nie jest zatłoczona nawet latem!

Sąsiedztwo działki stanowi zabudowa jednorodzinna oraz rekreacyjna. Okolica kameralna. W Mielenku znajdują się: sklep spożywczy, Baltin - Hotel & Spa, obiekty noclegowe, restauracje i smażalnie ryb czynne w sezonie, plac zabaw, boiska do koszykówki i piłki nożnej. Spragnieni zgiełku nadmorskiego kurortu mogą przejść się plażą do oddalonego o 3 km Mielna. Poza nadmorskimi atrakcjami, w Mielnie jest dostępna szkoła podstawowa, przedszkole oraz urząd miejski. Do Koszalina - największego miasta regionu będącego ważnym ośrodkiem biznesowym i kulturalnym, można dojechać samochodem w zaledwie 15 minut (14 km). 

Media w drodze, bezpośrednio przy działce: woda, prąd (skrzynka), gaz, kanalizacja, linia telefoniczna.

Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach: front - 30 m + 5,50 m, tył - 11 m + 29 m, boki - 26 m i 11 m.  Grunt ogrodzony z dwóch stron - od sąsiednich nieruchomości.

Zgodnie z Uchwałą nr XXXVIII/455/2017 Rady Miejskiej Gminy Mielno z dnia 30 czerwca 2017 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Gminy Mielno w obrębach ewidencyjnych Chłopy i Mielenko, działka nr 64/22 przeznaczona jest pod ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ ORAZ USŁUGOWĄ (IV.09.MN/U) przy czym:
- zabudowę mieszkaniową dopuszcza się wyłącznie w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej,
- zabudowę usługową dopuszcza się w formie zabudowy wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej,
- dopuszcza się funkcje usługowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej - turystyczne (z wykluczeniem lokalizacji kempingów i pól namiotowych) oraz usługi handlu i gastronomii,
- wyklucza się lokalizację budynków rekreacji indywidualnej oraz obiektów wczasowych w formie zespołów budynków letniskowych.
Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:
- nieprzekraczalne linie zabudowy wyznaczone przez istniejącą zabudowę zgodnie z rysunkiem planu oraz w odległości nie mniej niż 6 m od dróg publicznych i wewnętrznych,
- wskaźnik powierzchni zabudowy nie więcej niż 35% powierzchni działki,
- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych i usługowych nie więcej niż 12 m, dla budynków garażowych i gospodarczych nie więcej niż 6,0 m,
- liczba kondygnacji dla budynków mieszkalnych i usługowych nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, dla budynków garażowych i gospodarczych nie więcej niż 1 kondygnacja nadziemna,
- dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem 35°-45°; dopuszcza się dachy płaskie w formie tarasów.

Cena: 519.000 zł


KUPUJĄC Z BIUREM OSA NIERUCHOMOŚCI NIE PONOSISZ KOSZTÓW PROWIZJI!!!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu bardzo atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.  

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 780 m2
  • powierzchnia działki: 780 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 441/4398/OGS
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Czerwiec 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 696 458 096