Działka budowlana 1192 m², Chojno-Błota Małe

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Chojno-Błota Małe

135 000  • 1192 
113 zł za m2

 Kontakt

Marzysz o domupołożonym w leśnym zaciszu, w sielankowej scenerii borów sosnowych i czystych jezior Puszczy Noteckiej? A może szukasz odpowiedniego miejsca do prowadzenia agroturystyki w letniskowej miejscowości? Ta oferta nie zawiedzie Twoich oczekiwań!

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1192 m² zlokalizowaną w Chojnie-Błota Małe, 13 km od Wronek i 70 km od Poznania. Malownicze położenie nieruchomości tuż pod lasem w niedalekiej odległości od jeziora, bliskość przyrody i czyste powietrze, to gwarancja idealnej lokalizacji na Twój wymarzony całoroczny dom.

Działka w kształcie prostokątao wymiarach 27 m (front) x 44 m.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - uchwała nr XXIII/207/2012 Rady Miasta Wronki z dnia 30 października 2012 roku - działka nr 674/14 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczalną funkcją usługową, w tym agroturystyka oraz funkcją letniskową i pensjonatową (MN2).

W odległości 3 km od działki, 10 minut jazdy rowerem przez las, znajduje się Jezioro Radziszewskie z plażą, strzeżonym kąpieliskiem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Nieopodal plaży w sezonie letnim czynny jest sklep spożywczy i punkty z małą gastronomią. Wokół jeziora małe dzikie plaże. Fani turystyki rowerowej mogą wybrać spośród 3 szlaków rowerowych przebiegających przez Puszczę Notecką i Sierakowski Park Krajobrazowy. Dla amatorów wędkarstwa dostępne jest łowiskonad Jeziorem Chojno, oddalone ok. 4 km od działki. Pobliskie lasy obfitują w grzyby i jagody, a wyjątkowe położenie nieruchomości w sąsiedztwie boru sosnowego ma terapeutyczny wpływ na układ oddechowy.

CHOJNO położone 13 km na zachód od Wronek, na skraju Puszczy Noteckiej, na prawym brzegu Warty, znane jest ze swych walorów wypoczynkowych. Znajdują się tu: sklep spożywczo-przemysłowy, szkoła, dom kultury, biblioteka, poczta, boisko sportowe z amfiteatrem oraz kościół. W pobliskich Wronkach - oddalonych ok. 10 min. jazdy samochodem - dostępna jest pełna infrastruktura miejska.

Media: prąd - w drodze, wodociąg ok. 100 m od działki (istnieje możliwość odwiertu studni).

Przy zawarciu umowy sprzedaży dla działki zostanie ustanowiona służebność przejazdu, przechodu i przeprowadzenia mediów zapewniająca dostęp nieruchomości do drogi publicznej.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- LOKALIZACJA: malownicze położenie pod lasem w Puszczy Noteckiej,
- przeznaczenie działki pod TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ I/LUB AGROTURYSTYKĘ,
- 13 km do Wronek, 30 km do Szamotuł, 70 km do Poznania,
- walory turystyczne i rekreacyjny charakter miejscowości: jeziora, szlaki rowerowe i trasy spacerowe, spływ kajakowy Wartą (Chojno - Sieraków - Międzychód), przeprawa promowa Chojno - Wartosław,
- bogactwo fauny z licznymi gatunkami chronionymi: tereny lęgowe orła bielika i żurawia, ostoja wilka.

Cena: 135.000 zł

Spełnij swoje marzenia o domu w lesie i już teraz zadzwoń, by uzyskać więcej informacji!

KUPUJĄC Z BIUREM OSA NIERUCHOMOŚCI NIE PONOSISZ KOSZTÓW PROWIZJI!!!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 1192 m2
  • powierzchnia działki: 1192 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 493/4398/OGS
  • data dodania: 17 Czerwiec 2024
  • data ostatniej aktualizacji: 25 Czerwiec 2024


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 669 250 108