Rekomendacje


Nekla 2.08.2017 r.

Damian Rytter


Bardzo skuteczne biuro - mają swoją strategię, wierzą w to co robią. Osa Nieruchomości bardzo dobrze współpracuje z innymi biurami. Podpisałem umowę z OSĄ, a tak naprawdę pracowało dla mnie kilka biur. Umowę przedwstępną podpisałem w ciągu 2 miesięcy, pomogli przy wszystkich formalnościach - polecam to biuro.

Damian Rytter


Starczanowo k. Nekli 30.07.2017 r.

Roman Maciejewski


W sklepie znalazłem kartkę "Kupię dom w tej okolicy, może być do remontu". Miałem dom w Starczanowie k. Nekli i właśnie chciałem go sprzedać. Zadzwoniłem i tak zaczęła się moja (szczęśliwa dla mnie i mojej rodziny) współpraca z p. Jackiem i z biurem OSA Nieruchomości. Pan Jacek właśnie poszukiwał takiego domu dla swego klienta - szybko przekonałem się, że mam do czynienia z fachowcem i bez wahania poleciłem mu sprzedaż domu. To co się później wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. W ciągu kilku dni p. Jacek zaczął przyprowadzać potencjalnych kupców: z Poznania, Wrześni, nawet z zagranicy. W ciągu 2 tygodni podpisałem umowę przedwstępną, a dom sprzedał się za kwotę większą niż oczekiwałem. Pan Jacek pomógł przejść przez wszystkie formalności, nawet kupującemu pomógł w uzyskaniu bardzo dobrego kredytu. Bardzo polecam p. Jacka oraz całe biuro OSA Nieruchomości.

Roman MaciejewskiŚrem 28.08.2015 r.

Poznań, 20.05.2015 r.

Roman Obuchowicz, ul Rynek Śródecki 3/11.


Z pełnym przekonaniem polecam firmę Osa Nieruchomości. Przez 11 miesięcy próbowałem sprzedać swoją nieruchomość (działka, dom i warsztat) w miejscowości Pecna, gmina Mosina, korzystając z dwóch biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bezskutecznie. Miejsce położenia mojego domu jest trudne w sprzedaży. Desperacko podjąłem próbę po raz trzeci. W związku z krążącymi dobrymi opiniami o firmie Osa Nieruchomości, złożyłem zlecenie tej właśnie firmie.

 

Kształt i treść zaproponowanej umowy przez „Osę”, dawał nadzieję, że mam do czynienia z firmą profesjonalną. Nie obiecano mi, że „my będziemy próbowali sprzedać, a jak nam się uda to ty zapłacisz”. Ta umowa, w przeciwieństwie do poprzednich, przedstawiała w punktach zakres działań zleceniobiorcy (8 różnych zabiegów), raportowanie z podjętych działań i efektów tych działań. Pani Justyna (właścicielka firmy) w elastyczny sposób podeszła do negocjacji ceny.

 

Jak powiedzieli, tak działali.

 

Kilkukrotnie zmieniano kształt i treść ogłoszeń, korzystając z różnych mediów (strony internetowe, gazety i gazetki, ulotki itp.) W ustalonych okresach czasu otrzymywałem raporty - co się w sprawie dzieje. Wielokrotnie uzgadniano ze mną zmianę w sposobie „wyjścia na rynek” w celu zainteresowania ofertą klientów z innego segmentu rynku. Po prostu fachowość i znajomość swojej profesji.

 

Takie działania musiały przynieść efekt. SPRZEDAŁEM !

 

Chętnie, niedowierzającym, potwierdzę swoją opinie. Mój telefon 605-455-000


                                                                                                                           Roman Obuchowicz

 

Mosina, 05.04.2015 r. 

Maja Dąbrowska

  

Choć często nie opiniuje usług z tego zakresu, dla Nieruchomości Osa zrobię wyjątek. Dawno nie spotkałam się z tak nowoczesnym biurem. Ich skuteczność sprzedaży stoi na najwyższym poziomie. Moja nieruchomość była bardzo dobrze zareklamowana, co skutkowało jej szybką sprzedaż i moją wielką uciechą. Pracownicy nie dość, że przemili, to jeszcze profesjonalni w każdym aspekcie. Pozdrawiam całą Osę!

Maja DąbrowskaPoznań 22.09.2014 r.

Marta Anna Weronika


Skuteczność 200%. Bardzo porządni lokatorzy do wynajmu mieszkania znalezieni w ciągu 10 dni i to na bardzo dobrych warunkach finansowych! Dziękuję Mrs Agent!!!

Marta Anna WeronikaŚrem 28.08.2015 r.

Roman i Anna Wardyńscy


Dzięki Osa Nieruchomości przy współpracy z M2, nasz dom został sprzedany w 4 miesiące, czego nie udało nam się osiągnąć wcześniej przez ponad 1,5 roku. Skuteczna sprzedaż nastąpiła szybciej niż się spodziewaliśmy. Zdaliśmy się całkowicie na p. Anię, która zajęła się starannym przygotowaniem oferty i przyprowadzała tylko poważnie zainteresowanych klientów i ostatecznie kupującego :) Chociaż początkowo trochę sceptycznie podchodziliśmy do metod stosowanych przez Osa Nieruchomości w zakresie przygotowywania i marketingu nieruchomości, dzisiaj zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani polecamy ich usługi.

Roman i Anna WardyńscyPoznań 20.08.2015 r.

Edward Welter

Zależało nam na szybkiej sprzedaży mieszkania i okazało się, że współpraca z OSA Nieruchomości to strzał w dziesiątkę. Już po dwóch dniach podpisaliśmy umowę przedwstępną. Po kolejnym miesiącu zakończyliśmy sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i skutecznego działania tego biura. Podoba nam się kompleksowe podejście począwszy od przygotowania mieszkania i starannego opracowania oferty poprzez prezentację do negocjacji i dopilnowania formalności przy sprzedaży oraz przekazaniu sprzedawanego mieszkania. Do tego wszystko w pomocnej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za miłą współpracę.

Edward WelterŚrem 17.08.2015 r.

Alicja St.Super! Polecam wszystkim. Biuro łamie stereotyp agenta nieruchomości;) Polecam!Alicja St.
Mosina 01.10.2015 r.

Irena i Henryk Skrzypczak


Podejmując decyzję o sprzedaży nieruchomości stanęliśmy przed dylematem: zajmujemy się tym sami, czy powierzamy sprzedaż domu profesjonalistom? Problem rozwiązał się sam. Naszą uwagę przykuł baner reklamujący nieruchomość. Zaintrygowało nas logo biura Osa Nieruchomości. Już pierwsza rozmowa telefoniczna z właścicielką biura zachęciła do osobistego kontaktu. Okazało się, że Pani Justyna, pasjonatka skuterów Osa i zabytkowej motoryzacji z równie wielką pasją zajmuje się obrotem nieruchomościami. Zanim zaproponowała nam

cenę ofertową za nasz dom przeprowadziła fachową i wnikliwą analizę cen internetowych ofert. W pomocnej i przyjaznej atmosferze rzetelnie przedstawiła warunki umowy.


Ogromnym atutem firmy jest staranne przygotowanie oferty:


- profesjonalna sesja zdjęciowa

- fachowy i rzetelny opis nieruchomości

- dopilnowanie wszystkich formalności zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego.


Pani Justyna, jako właścicielka firmy stworzyła zespół wspaniałych współpracowników.  Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Izą, specjalistką w dziedzinie trudnej sztuki skutecznego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.


Mamy pewność, że powierzając swój dom do sprzedaży firmie Osa Nieruchomości oddaliśmy ją w ręce doświadczonych fachowców.

Irena i Henryk Skrzypczak
Poznań, 28.12.2015 r.

Mateusz Kowalski

Mam mieszkanie, które od miesiąca pozostawało nie wynajęte, zatem postanowiłem oddać je w ręce jej biura – OSA Nieruchomości. Sądziłem, że uda mi się poznać metody pracy agentów, że zdążę przekazać im wszystkie szczegóły techniczne niezbędne do przygotowania oferty, że zdążę, zgodnie z ich sugestiami, „ogarnąć” mieszkanie przed pojawieniem się nowych mieszkańców.

Niestety. Jestem bardzo zawiedziony i rozczarowany. Nasza współpraca skończyła się tak szybko, jak się rozpoczęła.
Wszystko przez sprawne i kompetentne podejście do tematu, które zaowocowało błyskawicznym wynajmem mieszkania!
Polecam wszystkim biuro OSA Nieruchomości.
Mateusz Kowalski
Mosina 28.12.2015 r.

Alicja Adamska


Biuro godne polecenia! :)

Alicja AdamskaMosina 11.02.2016 r.

Izabella Goślińska


Biuro godne polecenia! Profesjonalna i kompetentna obsługa :)

Izabella GoślińskaPoznań 12.03.2016 r.

Tomasz Matelski


Świetna obsługa, agenci doskonale dopasowują się do wymogów klientów. Bardzo atrakcyjne oferty nieruchomości! Polecam bez zastanowienia każdemu!

Tomasz MatelskiMosina 11.05.2016 r.

Anita Sobecka


Niesamowicie mili i kompetentni ludzie, działający szybko i sprawnie. Dziękujemy!

Anita SobeckaKościan 21.05.2016 r.

Łukasz Mańkowski


Biuro rzeczowe, pomocne i bardzo efektywnie działające, a do tego sympatyczni ludzie, z którymi się przyjemnie współpracuje :)

Łukasz MańkowskiMosina 05.12.2016 r.

Piotr Bereta


Bardzo sprawnie i skutecznie działające biuro obrotu nieruchomościami. W dodatku wszystko w przemiłej i sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.

Piotr BeretaMosina 19.02.2017 r.

Rafael Reigztem


Skuteczni i kompetentni!

Rafael Reigztem