Działka rolna 2900 m², Ksawerów

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Ksawerów

29 000  • 2900 
10 zł za m2

 Kontakt

Szukasz własnego zakątka na tej Ziemi lub może chcesz powiększyć swój areał ziemi?

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki nr 433 w Pietrzykowie - łąka nad rzeką Wartą o pow. 2900 m2 - ok. 8 km od Pyzdr, 20 km od Wrześni i 65 km od Poznania.

Działkę można wykorzystać jako własne miejsce do nording walking lub pod namiot - ewentualnie jako bazę do kajaków.

Pietrzyków to niewielka miejscowość położona blisko Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego - we wsi znajduję się punkt widokowy, z którego można podziwiać Wydmy Śródlądowe.

W położonym w odległości ok. 5 km Ciążeniu znajduje m.in. market Dino, lokale handlowo-usługowe oraz gastronomiczne. W pobliskim Pietrzykowie - Zespół Szkolno-Przedszkolny.

Zapraszam na prezentację!

Koszty współpracy z biurem OSA Nieruchomości ponosi strona Sprzedająca. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu bardzo atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 2900 m2
  • powierzchnia działki: 2900 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 415/4398/OGS
  • data ostatniej aktualizacji: 7 Listopad 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości Września

ul. Fabryczna 11/1 62-300 Września

tel: +48 691 026 594