Poznajmy się


Od dnia 23 marca 2018 r. zapraszamy do nowo otwartego biura OSA Nieruchomości we Wrześni.

Teraz nasze biura nieruchomości są dla Was:

- w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 7 od godz. 09:00 do 16:00

- we Wrześni przy ul. Fabrycznej 11a od godz. 10:00 do 16:00

Dwie siedziby i cały czas ta sama najwyższa skuteczność sprzedaży! :)


Nasz zespół

Sławomira Burdzy

Sławomira Burdzy

Właściciel

Sławomira Burdzy – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej i zarządzania projektami Unii Europejskiej. Od 2002 roku zawodowo związana z organami skarbowymi oraz samorządu terytorialnego. Od 2007 roku na stanowisku kierowniczym. Ukończyła kilkanaście kursów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej, zarządzania jakością oraz zasobami ludzkimi. Biegle zna tematykę nieruchomości od strony podatkowej oraz prawa własności. Od 2014 roku doradza firmie deweloperskiej przy ocenie stanu prawnego nieruchomości, sporządzaniu umów, sprzedaży oraz rozliczaniu inwestycji. Prywatnie całkowicie pochłonięta opieką nad dwójką czteroletnich synów oraz nieustannie poszukująca sposobu na okiełznanie ich temperamentu.

Magdalena Kuleta

Magdalena Kuleta

Osobisty Skuteczny Agent

Magdalena Kuleta – ukończyła studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing, a następnie podyplomowe: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała licencję pośrednika nr 20273. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem nieruchomości. Doświadczenie zdobywała m. in. w poznańskich biurach nieruchomości. Posiada cechy, które umożliwiają podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z transakcjami obrotu nieruchomościami. Prywatnie podróżuje po świecie w poszukiwaniu ciekawych miejsc i ludzi.

Jacek Wnuk - Gugnacki

Jacek Wnuk - Gugnacki

Osobisty Skuteczny Agent

Jacek Wnuk-Gugnacki – z wykształcenia historyk, pasjonat m.in. architektury i to zarówno tej dawnej jak i współczesnej. W domach i mieszkaniach szuka przede wszystkim duszy - potrafi ją dostrzec i odpowiednio wyeksponować by stała się cennym walorem. W poszukiwaniu własnego domu, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, by w końcu osiąść w wielkopolskiej wsi i zamieszkać w ponad stuletnim domu z interesującą przeszłością. W swej pracy stawia przede wszystkim na sumienność, oraz bardzo dobry kontakt z Klientem, wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenia w działalności e-commerce. Zwolennik Home Stagingu, wyznaje pogląd, że nic tak nie uatrakcyjni wnętrza jak książki i przedmioty związane z pasją ich mieszkańców (czytaj więcej).

Paulina Popiółkowska

Paulina Popiółkowska

Kierownik biura

Paulina Popiółkowska – ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku: zarządzanie, specjalność: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Obecnie uczęszcza na studia II stopnia na wydziale zarządzania, specjalność: Wycena Nieruchomości. Prywatnie pasjonuje się fotografią i obróbką zdjęć, szczególnie fascynuje ją fotografia portretowa i krajobrazowa. Jest energiczna, otwarta i komunikatywna, w pełni angażuje się w wykonywaną pracę. Przyszłość wiąże z branżą nieruchomości i pragnie rozwijać się w tym kierunku.

Agnieszka Tomczak

Agnieszka Tomczak

Osobisty Skuteczny Agent

Agnieszka Tomczak – ukończyła studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra nauk prawnych oraz studia podyplomowe i praktyki z zakresu wyceny nieruchomości. Od ponad 10 lat związana z tematyką nieruchomości, zarówno jako pracownik administracji samorządowej, rządowej jak i pośrednik w obrocie nieruchomościami. W pracy rzetelna, sumienna, zwolenniczka poglądu, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz że wszystko jest kwestią dobrej organizacji pracy. Prywatnie mama dwójki niezwykle energicznych dzieci, uzależniona od książek i swojego ogrodu.

Anna Koralewska - Gołembiewska

Anna Koralewska - Gołembiewska

Osobisty Skuteczny Agent

Anna Koralewska - Gołembiewska – z wykształcenia pracownik socjalny. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Poznaniu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego oraz w sprzedaży. Ponieważ praca z ludźmi i dla ludzi to jej powołanie, postanowiła swoją karierę zawodową zawiązać z rynkiem nieruchomości, gdzie z sukcesem może połączyć ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe ze stałym kontaktem z klientem, nawet tym bardzo wymagającym. Zarówno w pracy jak i w życiu energiczna, otwarta na nowe doświadczenia, niepoprawna optymistka. Prywatnie zorganizowana do granic możliwości, matka 4 dzieci. Obywatelka świata, która spędziła 5 lat pracując i mieszkając na Cyprze.

Ewelina Kryszak

Ewelina Kryszak

Osobisty Skuteczny Agent

Ewelina Kryszak – od dziecka związana z Wrześnią i okolicą, czująca to miasto i potrzeby mieszkańców. Rozpoznawalna, trochę zwariowana tzw. "dobry anioł" ulicy Fabrycznej, która dla każdego znajdzie czas, by doradzić, a przede wszystkim wysłuchać. Skuteczny handlowiec przez kilka lat w z branży kosmetycznej, jednak nieruchomości to branża z którą zawsze chciała się związać. Swym profesjonalnym podejściem do pracy, jej klient może czuć się potraktowany wyjątkowo i indywidualnie. Energiczna, ambitna i dobrze zorganizowana, lubi poznawać świat i ludzi. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, podejmować szybkie i dobre decyzje. Na co dzień mama dwójki dorastających dzieci, która daje radę :)

Grzegorz Tomczak

Grzegorz Tomczak

Osobisty Skuteczny Agent

Grzegorz Tomczak – ukończył Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Od 2013 r. zawodowo związany z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu pożarnictwa i pierwszej pomocy. Dodatkowo posiada tytuł sędziego, płetwonurka i ratownika WOPR. Uzyskał certyfikat ukończenia szkolenia: Psychologiczne aspekty dowodzenia - "Dowodzenie grupą". Pasjonat motoryzacji i sportu. W latach 2001-2010 kilkukrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim i przełajowym oraz zdobywca tytułu Mistrza Polski w Crossduathlonie. Energię, zapał, zamiłowanie do fotografii oraz niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów postanowił wykorzystać z sukcesem w branży nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata, który każdą wolną chwilę poświęca dzieciom oraz na czytanie książek.