Poznajmy się


Od dnia 23 marca 2018 r. zapraszamy do nowo otwartego biura OSA Nieruchomości we Wrześni.

Teraz nasze biura nieruchomości są dla Was:

- w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 7 od godz. 09:00 do 15:00

- we Wrześni przy ul. Fabrycznej 11/1 od godz. 09:30 do 15:30

Dwie siedziby i cały czas ta sama najwyższa skuteczność sprzedaży! :)


Nasz zespół

Sławomira Burdzy

Sławomira Burdzy

Właściciel

Sławomira Burdzy – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej i zarządzania projektami Unii Europejskiej. W 2022 roku ukończyła z wynikiem celującym studia podyplomowe „Zarządzanie Nieruchomościami” na Politechnice Warszawskiej. Od 2002 roku zawodowo związana z organami skarbowymi oraz samorządu terytorialnego. Od 2007 roku na stanowisku kierowniczym. Ukończyła kilkanaście kursów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej, zarządzania jakością oraz zasobami ludzkimi. Biegle zna tematykę nieruchomości od strony podatkowej oraz prawa własności. Od 2014 roku doradza firmie deweloperskiej przy ocenie stanu prawnego nieruchomości, sporządzaniu umów, sprzedaży oraz rozliczaniu inwestycji. Prywatnie całkowicie pochłonięta opieką nad dwójką synów oraz nieustannie poszukująca sposobu na okiełznanie ich temperamentu.

Magdalena Kuleta

Magdalena Kuleta

Osobisty Skuteczny Agent

Magdalena Kuleta – ukończyła studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing, a następnie podyplomowe: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała licencję pośrednika nr 20273. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem nieruchomości. Doświadczenie zdobywała m. in. w poznańskich biurach nieruchomości. Posiada cechy, które umożliwiają podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z transakcjami obrotu nieruchomościami. Prywatnie podróżuje po świecie w poszukiwaniu ciekawych miejsc i ludzi.

Jacek Wnuk-Gugnacki

Jacek Wnuk-Gugnacki

Osobisty Skuteczny Agent

Jacek Wnuk-Gugnacki – z wykształcenia historyk, pasjonat m.in. architektury i to zarówno tej dawnej jak i współczesnej. W domach i mieszkaniach szuka przede wszystkim duszy - potrafi ją dostrzec i odpowiednio wyeksponować by stała się cennym walorem. W poszukiwaniu własnego domu, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, by w końcu osiąść w wielkopolskiej wsi i zamieszkać w ponad stuletnim domu z interesującą przeszłością. W swej pracy stawia przede wszystkim na sumienność, oraz bardzo dobry kontakt z Klientem, wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenia w działalności e-commerce. Zwolennik Home Stagingu, wyznaje pogląd, że nic tak nie uatrakcyjni wnętrza jak książki i przedmioty związane z pasją ich mieszkańców (czytaj więcej).

Paulina Szypura

Paulina Szypura

Osobisty Skuteczny Agent

Paulina Szypura – ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na wydziale zarządzania, specjalność: Wycena Nieruchomości oraz studia licencjackie na kierunku: zarządzanie, specjalność: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Obecnie dąży do uzyskania tytułu rzeczoznawcy majątkowego. Prywatnie pasjonuje się fotografią i obróbką zdjęć, szczególnie fascynuje ją fotografia portretowa i krajobrazowa. Jest energiczna, otwarta i komunikatywna, w pełni angażuje się w wykonywaną pracę. Przyszłość wiąże z branżą nieruchomości i pragnie rozwijać się w tym kierunku.

Agnieszka Tyczka

Agnieszka Tyczka

Zarządca i Pośrednik Nieruchomości

Agnieszka Tyczka – studiowała Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała licencję w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 29985. Swoje 12-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego zdobywała na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu i Sprzedaży, organizując konferencje oraz wydarzenia firmowe dla największych polskich i światowych marek. Dzięki wrodzonej empatii, kompetencjom sprzedażowym oraz umiejętnościom pracy z ludźmi, związała swoją dalszą karierę zawodową z rynkiem nieruchomości. Pasjonatka muzyki, sztuki i wszystkiego, co piękne, z powodzeniem łączy w sobie romantyczną naturę z racjonalnym podejściem do życia.

Barbara Kaczmarek

Barbara Kaczmarek

Osobisty Skuteczny Agent

Barbara Kaczmarek – absolwentka wrzesińskich szkół, od lat związana z Wrześnią i okolicą. Miłośniczka designu zarówno tego klasycznego, jak i loftowego. Specjalistka w wizualizacjach nieruchomości 2D oraz 3D - co jest cenną umiejętnością przy prezentowaniu walorów wnętrz. W pracy stawia na bardzo dobry kontakt z klientem - z obowiązkową kawą. Lubi ludzi i z całych sił stara się im pomóc. Jej pasją jest fotografia i home staging, a celem - ciągłe podwyższania swoich kwalifikacji. Zawsze uśmiechnięta, prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch córek.

Ewelina Kryszak

Ewelina Kryszak

Osobisty Skuteczny Agent

Ewelina Kryszak – absolwentka wrzesińskich szkół. Od lat związana z handlem i sprzedażą. Specjalista ds. obsługi klienta. Nie boi się wyzwań i trudnych pytań. W pracy zawsze skupia się na dokładnym wsłuchaniu w potrzeby klienta, dzięki czemu udaje się jej w pracy zawodowej utrzymywać bardzo dobre relacje. Z rynkiem nieruchomości jest związana od kilku lat. Jej niezwykła energia oraz aktywność w social mediach, które odgrywają dziś kluczową rolę na rynku nieruchomości, sprawiają, że może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi. Prywatnie przedsiębiorcza mama dwójki nastolatków.