Poznajmy się


Od dnia 23 marca 2018 r. zapraszamy do nowo otwartego biura OSA Nieruchomości we Wrześni.

Teraz nasze biura nieruchomości są dla Was:

- w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 7 od godz. 09:00 do 16:00

- we Wrześni przy ul. Fabrycznej 11a od godz. 09:30 do 15:30

Dwie siedziby i cały czas ta sama najwyższa skuteczność sprzedaży! :)


Nasz zespół

Sławomira Burdzy

Sławomira Burdzy

Właściciel

Sławomira Burdzy – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej i zarządzania projektami Unii Europejskiej. Od 2002 roku zawodowo związana z organami skarbowymi oraz samorządu terytorialnego. Od 2007 roku na stanowisku kierowniczym. Ukończyła kilkanaście kursów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej, zarządzania jakością oraz zasobami ludzkimi. Biegle zna tematykę nieruchomości od strony podatkowej oraz prawa własności. Od 2014 roku doradza firmie deweloperskiej przy ocenie stanu prawnego nieruchomości, sporządzaniu umów, sprzedaży oraz rozliczaniu inwestycji. Prywatnie całkowicie pochłonięta opieką nad dwójką czteroletnich synów oraz nieustannie poszukująca sposobu na okiełznanie ich temperamentu.

Magdalena Kuleta

Magdalena Kuleta

Osobisty Skuteczny Agent

Magdalena Kuleta – ukończyła studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing, a następnie podyplomowe: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała licencję pośrednika nr 20273. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem nieruchomości. Doświadczenie zdobywała m. in. w poznańskich biurach nieruchomości. Posiada cechy, które umożliwiają podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z transakcjami obrotu nieruchomościami. Prywatnie podróżuje po świecie w poszukiwaniu ciekawych miejsc i ludzi.

Jacek Wnuk - Gugnacki

Jacek Wnuk - Gugnacki

Osobisty Skuteczny Agent

Jacek Wnuk-Gugnacki – z wykształcenia historyk, pasjonat m.in. architektury i to zarówno tej dawnej jak i współczesnej. W domach i mieszkaniach szuka przede wszystkim duszy - potrafi ją dostrzec i odpowiednio wyeksponować by stała się cennym walorem. W poszukiwaniu własnego domu, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, by w końcu osiąść w wielkopolskiej wsi i zamieszkać w ponad stuletnim domu z interesującą przeszłością. W swej pracy stawia przede wszystkim na sumienność, oraz bardzo dobry kontakt z Klientem, wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenia w działalności e-commerce. Zwolennik Home Stagingu, wyznaje pogląd, że nic tak nie uatrakcyjni wnętrza jak książki i przedmioty związane z pasją ich mieszkańców (czytaj więcej).

Paulina Popiółkowska

Paulina Popiółkowska

Osobisty Skuteczny Agent

Paulina Popiółkowska – ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na wydziale zarządzania, specjalność: Wycena Nieruchomości oraz studia licencjackie na kierunku: zarządzanie, specjalność: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Obecnie dąży do uzyskania tytułu rzeczoznawcy majątkowego. Prywatnie pasjonuje się fotografią i obróbką zdjęć, szczególnie fascynuje ją fotografia portretowa i krajobrazowa. Jest energiczna, otwarta i komunikatywna, w pełni angażuje się w wykonywaną pracę. Przyszłość wiąże z branżą nieruchomości i pragnie rozwijać się w tym kierunku.

Agnieszka Tomczak

Agnieszka Tomczak

Osobisty Skuteczny Agent

Agnieszka Tomczak – ukończyła studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra nauk prawnych oraz studia podyplomowe i praktyki z zakresu wyceny nieruchomości. Od ponad 10 lat związana z tematyką nieruchomości, zarówno jako pracownik administracji samorządowej, rządowej jak i pośrednik w obrocie nieruchomościami. W pracy rzetelna, sumienna, zwolenniczka poglądu, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz że wszystko jest kwestią dobrej organizacji pracy. Prywatnie mama dwójki niezwykle energicznych dzieci, uzależniona od książek i swojego ogrodu.

Agnieszka Tyczka

Agnieszka Tyczka

Osobisty Skuteczny Agent

Agnieszka Tyczka – studiowała Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje 12-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego zdobywała na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu i Sprzedaży, organizując konferencje oraz wydarzenia firmowe dla największych polskich i światowych marek. Dzięki wrodzonej empatii, kompetencjom sprzedażowym oraz umiejętnościom pracy z ludźmi, związała swoją dalszą karierę zawodową z rynkiem nieruchomości. Pasjonatka muzyki, sztuki i wszystkiego, co piękne, z powodzeniem łączy w sobie romantyczną naturę z racjonalnym podejściem do życia.

Agnieszka Szczecińska

Agnieszka Szczecińska

Osobisty Skuteczny Agent

Agnieszka Szczecińska - absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu z nimi długotrwałych relacji. Przez wiele lat zajmowała się m.in. organizacją eventów firmowych oraz działalnością charytatywną. Dzięki temu doskonale wie, jak ważne są w życiu uprzejmość oraz empatia i stara się kierować nimi na co dzień. Praca agenta nieruchomości, mimo iż trudna i wymagająca, przynosi jej mnóstwo satysfakcji. Natomiast spełnienie daje jej rodzina i własny dom. Skontaktuj się z nią, aby również znaleźć swój wymarzony dom.