Działka budowlana 1266 m², Puszczykowo, Stare Puszczykowo, Piękna

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Puszczykowo • Stare Puszczykowo • Piękna

759 000  • 1266 
600 zł za m2

 Kontakt

********** ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PREZENTUJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ **********

Pragniesz zamieszkać w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, w fantastycznym mieście-ogrodzie zwanym zielonymi płucami Poznania? Spełnij swoje marzenie o domu w Puszczykowie, kupując tę unikatową nieruchomość położoną w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego!

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA I ZJAWISKOWY KRAJOBRAZ!

Prezentowana na sprzedaż działka budowlana o pow. 1266 m², znajduje w Puszczykowie Starym/Górnym przy nowo wytyczonej ul. Pięknej, w odległości ok. 110 m od ul. Gołębiej i 550 m od drogi wojewódzkiej nr 430 (Poznań - Mosina).

Urokliwy krajobraz morenowy okolicy z licznymi wzniesieniami i starodrzewem oraz położenie działki w leśnym zaciszu, sprawiają, że jest to najbardziej pożądana lokalizacja w mieście i jednocześnie gwarancja idealnego miejsca na Twój wymarzony dom!

To ostatnia taka działka w okolicy! Nawet jeśli nie planujesz budowy domu, nieruchomość w tej lokalizacji stanowi doskonałą lokatę kapitału!

Grunt zlokalizowany jest malowniczo na zielonej skarpie, w kameralnej enklawie działek rezydencjonalnych. Tył działki porastają sosny i drzewa liściaste.

Wymiary: front - 32 m, tył - 30 m, boki - 49 m i 36 m.

Media: prąd (przyłącze energetyczne), gaz i woda - w drodze bezpośrednio przy działce.

Zgodnie zmiejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - uchwała 334/18/VII Rady Miasta Puszczykowa z dnia 28 sierpnia 2018 roku, działka nr 825 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (19 MN1):
- na jednej działce możliwość lokalizacji nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego, z zakazem zabudowy bliźniaczej oraz nie więcej niż jednego budynku gospodarczo-garażowego,
- dopuszczenie lokalizacji części gospodarczo-garażowej w budynku mieszkalnym,
- maksymalna powierzchnia zabudowy - 25% powierzchni działki budowlanej, jednak nie więcej niż 250 m2 - dla budynku mieszkalnego,
- wysokość budynków mieszkalnych: do 2 kondygnacji nadziemnych, w przypadku dachów pochyłych druga kondygnacja w poddaszu użytkowym, przy dachach pochyłych nie więcej niż 10 m, przy dachach płaskich nie więcej niż 7,5 m,
- geometria dachów: dachy dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu głównych połaci dachowych 21°- 50° oraz dachy płaskie lub kombinacje dachów płaskich i pochyłych,
- minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej - 1000 m2.

TERENY ZIELONE ORAZ INFRASTRUKTURA MIEJSKA W ZASIĘGU SPACERU!
Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja w otoczeniu terenów rekreacyjnych znajdujących się na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Liczne szlaki rowerowe i trasy spacerowe zadowolą miłośników długich spacerów, biegaczy i rowerzystów. W niedalekim sąsiedztwie domu znajduje się Rezerwat Puszczykowskie Góry, a do plaży nad Jeziorem Jarosławieckim to jedynie 20 min. przyjemnej jazdy rowerem przez las. W zasięgu spaceru znajdują się: delikatesy Arturo, Rynek z licznymi sklepami, apteką, restauracją i biblioteką, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny Sportoteka wraz z boiskami sportowymi, hala widowiskowo-sportowa, centrum tenisowe Angie, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole publiczne.

BLISKO POZNANIA I DOBRA KOMUNIKACJA!
Dzięki bliskiemu sąsiedztwu nieruchomości z drogą wojewódzką nr 430, dojazd do Poznania jest możliwy w ok. 20 min. Dla niezmotoryzowanych dostępne są autobusy i pociągi sprawnie komunikujące Puszczykowo z Poznaniem i sąsiednimi miejscowościami.
Na terenie Puszczykowa kursuje bezpłatna linia autobusowa!
        
Cena: 759.000 zł

KUPUJĄC Z BIUREM OSA NIERUCHOMOŚCI NIE PONOSISZ KOSZTÓW PROWIZJI!!!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu bardzo atrakcyjnego kredytu hipotecznego (oferty wielu banków).

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 1266 m2
  • powierzchnia działki: 1266 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 448/4398/OGS


Dane kontaktowe

Logo agencji

OSA Nieruchomości

ul. Wawrzyniaka 7 62-050 Mosina

tel: +48 601 054 063

tel: +48 669 250 108